Sadece Kuru Mama İle Beslenme

Arkadaşlar ben kedimi sadece kuru mama ile besliyorum. Evde pişen et balık hiçbir şey yemiyor. Sizce yanlış my yapıyorum tavsiyeleriniz neler? Siz nasıl besliyorsunuz

16 CEVAP

gulsundusmez

yoğurt ve krem peynir labne gibi deneyin bazı kediler seviyor. Birde aç bırakın aç kalınca yiyecek. Kediler böyle alışkanlıkları olan manyak hayvanlar o düzene alışacaktır. Kuru mamayı kaldırın bir süre ortadan.3 günde 1 yaş mama veya haşlanmış tavuk,ciğer balık da verebilirsiniz.Çok su içmesi sürekli kuru mama tüketmesinden kaynaklı birde mamanızın tuz oranına bakın tuz oranı yüksek olabilir bu da böbrekler için zararlı