Kedinize Verdiğiniz Takviyeleri Yazma Etkinliği :)

patili

merhaba ben ürünleri yazarak başlatıyorum bu etkiliği.herkes kendi kedilerine kullandıklarını yazarsa birçok kişi hem bilinçlenir hem teşvik etmiş oluruz.
1.canvit aminosol
2.gimcat multivitamin, taurin,urinal,prebiyotik
3.natur Vitta C
4.Vmp cilt tüy bakım macunu
5.beapharın taurin şurubu
6.gimcat gastorial macun

Bunları peşpeşe değil de dönemsel ihtiyaçlara göre günlük veriyorum.
Yılda bir kere de
Vedavetin phytomins ürününü veriyorum
Bir de viyo recupation şurubunu.

16 CEVAP

patili

vmp macun ve balık yağı veriyorum. canvit aminosol beaphar laveta veriyorum. tüy için extra bir şey almaktan vazgeçtim artık eminim uzun vadede çözümü olmadığına. o tüyler hep dökülücek hele de bir himalayan kediniz varsa:/