Tırnak Kesiyor Musunuz?

Rkandu11

Kedim 5.5 aylık , tırnaklarını hiç kesmedim. Kesmem gerekiyor mu? Malum uzadığı için biraz daha fazla acıtıyor ama tırnaklarını kesmemiz kediyi olumsuz etkileyecekse elbette katlanıcaz.

20 CEVAP

SerkanO

Veterinerler tırnak kesmek için ne kadar ücret alıyor acaba ? Diş fırçalama ve tırnak kesme konuları beni de düşündürüyor.

Rkandu11

Çok teşekkür ederim , sağolun :))

Rkandu11

Çok teşekkür ederim , sağolun :))

Rkandu11

Çok teşekkür ederim , sağolun :)) Size de kolay gelsin

Rkandu11

Diş fırçalaması, insan sağlığında olduğu gibi son derece önemli ve hassas bir konu. Bizler , çürük vs sıkıntılı durumlardaki acı çektiğimiz gibi onlar da acı çekiyormuş.