Orijen Mama Kilo Aldırır Mı Zayıflatır Mı? Kullananlar ?

onurtemiz

Orijen açık mama buldum. Kedime almak istiyorum ama tüy sorunumuz var. Tüy dökümü ortalamaya kediye göre bir tık fazla. Ayrıca kilo almasını istiyorum Veteriner doktor kilo alsın kitten mamalar kullanın dedi. Orijen genel olarak kilo aldırır mı ?

Bu arada ortalama fiyattan sağlıklı mamalar önerirseniz çok sevinirim lakin iki kriterimiz var: Tüy ve Kilo ( zayıflık yani )
Hangi markalar kedilerin tüylerini iyi gelir? İçerik olarak da zayıflatmaması lazım. Kilo almasak bile en azından aynı kalmalı.

16 CEVAP

Sselin1

Ama n&d nin baliklisini veya kuzulusunu kullanmaniza ragmen tüy döküyorsa ve orijen iyi gelirse. Demekki n&d gercekten tüy problemine sebep oluyor. Acikcasi ben balikli mamasini kullandigimda da tüy döküyordu.