Kuduzluk Aşısı Yapılmış Bir Hayvan Sahibi Isırırsa Sahibi Kuduz Ola Bilirmi?

Poppy

Köpeğe aşı yaptırdık Veteriner 14 günboyunca sizi ısırmamasına dikkat edin dedi.Yoksa kuduz ola bilirmişiz.Bu ne kadar doğru acaba?

16 CEVAP

Poppy

Töbe Yarabbim. Köpeğin hiç bir şeyi yok zaten. Yani aşıdan önce yoktu. Daha doğrusu beni deli eden veterinerin"aşı vurduruyorsanız 14 gün boyunca sizi ısırmamasına dikkat edin."dedi.
KÖPEĞİN KİMSEYİ ISIRDIĞI YOK. BİRDEN ISIRIR MAZALLAH BİŞE OLUR DİYE TEDİRGİNİM. SİZLERDEN HİÇ KİMSE KÖPEĞİNE YILLIK AŞI YAPTIRMADIMI YAAA? SİZE DE VETERİNER BÖYLE Mİ DEMİŞTİ AŞILATTIKDAN SONRA?