Kedimin Sırtında Şişlik

Merhaba yaklaşık 1 2 hafta önce kedim kısırlaştırma operasyonu geçirdi daha sonrasında yarasıyla oynadığı için 3 gün boyunca tekrar tedavi gördü. Bu sabah sevrken sırtında bir beze oluştuğunu farkettim. İnternetten araştırdığımda herkes aşıdan olduğunu söylüyordu. Acaba bir iki hafta önce yaşadıklarıyla ilgili bir şey olabilir mi? Veterinere gitmem gereken bir durum var mıdır

17 CEVAP

TATA4242

Teşekkürler sağolun.

srplzngl

aslında löseminin sol bacağa, kuduzun da sağ bacağa yapılmasının temel sebebi tümör oluşması durumunda hangi aşıdan kaynaklandığını söyleyebilmek ve ampütasyonu mümkün kılmak için. @lwb sizin durumunuzla alakasız söylediğim. aşı konusunda bu şekilde düşününce temkinli olmak gerektiği daha açık hale geliyor. altını çizmek istedim.