4 Aylık Kedim Hamile

AyselZubeyir

Yeni sahiplendigim 4 aylık kedimin hamile olduğunu öğrendim, bu durumu yaşayan var mi? Doğumda sorun yaşadınız mı?

20 CEVAP

AyselZubeyir

Kızanda şu an kurban olurum ya. Gözüne her baktığımda içim gidiyor

Anonymus552223

Bence yol yakinken kurtaj yapyirip kediyi kisirlastirin. Eger yavrular daha şekillenmediyse. Hepsinin ölme riski var:(

LadyAndCat

Epiglottis ‘in de dediği gibi kediniz kızgınlık dönemindeyse zaten hamile olamaz?!
Kızgınlık döneminin nasıl bir şey olduğunu biliyor musunuz?
Emin misiniz?
Öyleyse hamile değil ve en kısa zamanda veterinere götürüp KISIRLAŞTIRIN. Böylece asla istenmeyen gebelik yaşamazsınız.

AyselZubeyir

Veterinere götürdüm, evdeki davranışlarını söyledim kızan olduğunu söyledi. Muayene etti hamile olma olasılığı yüksek dedi. 4 aylık olduğunu yine doktorumuz söylemişti. 3 kg100 g kilosu

Sselin1

Veteriner dogum konusunda ne söyledi. Tehlikeli olabileceginden bahsetti mi birde suan degil 6 aylik olunca doguracak kedi. Yani kedinin yapisi gelisimi uygun mi doguma ?