İdrar Yolu Sorunlu Kediler İçin Mama

karamelek19

Arkadaşlar idrar yolu tıkanan kediler için tahıllı mamalar mı tercih edilmeli? Şuan veterinerlerin sattığı bir mamayı kullanıyoruz sadece urinary mama değil ama üriner sistemi destekleyici bir mama ve tahıllı. Yani yüksek protein alması mı tetikliyor tıkanmayı? Çünkü protein ve üre yüksek çıkmıştı tahlillerimizde.

18 CEVAP

karamelek19

Çok teşekkür ederim, inşallaaah yaşamaz

karamelek19

Teşekkür ederim Kızılcık suyunu kaç günde bir ne kadar vereceğim? 4 kilo civarı kedim. Sizin kedinizde de protein yüksek çıkmış mıydı hatırlıyor musunuz

karamelek19

Teşekkür ederim