En Beğendiğiniz Yaş Mama Hangisi?

poughkeepsie

İçeriğini en çok beğendiğiniz ve en sık kullandığınız yaş mama hangisi?
Internetten alışveriş yapıyorsanız uygun fiyatlı satan siteleri söylerseniz çok sevinirim :)

21 CEVAP

cagdan

zeytinli mama denemenizi tavsiye ederim fiyat konusunda hepsi değişken minimum 5.20tl ye rastladım ben 85 grda.

Catloveerr

Schesir. Başlarda 3 güne bitiremezdi (sanırım yaş mama alışkanlığı yoktu) şimdi deliriyor kokusunu alınca. Marka mamadan alıyorum 7 TL. N&d de sevdi ama fiyatı çok yüksek diyecektim ki o da 7,5 a düşmüş.. Neden ben alırken pahalıydı ki :(

TATA4242

Merak etmeyin tekrar zam gelicek,son stokları tüketiyoruz :)Onlar bitince kuru mamaları gibi zamlanıcak.

Catloveerr

@tata4242 aman aman schesir zam gelmesin de başka bi şey istemiyorum

KediShifu

Benim oğlan en çok Nutri'yi sevdi.
Schesiri de seviyir
Nd karidesliyi ağzına bile sürmedi, sokak kedilerine verdim ben de.

TATA4242

Valla stokları bile sayıyorum,Schesir bakmadım,son sayı önemli siparişi fazla gösterin,ona göre ellerindeki stok belli oluyor,bazılarına stok azlığından zam gelmiyor,yeni stoğu bekliyorlar.