Sokak Kedileri İçin Uygun Ve Kaliteli Mama

EZK

Acaba hem daha az zararsız hem de içeriği çok kötü olmayan mama önerebilir misiniz?100-150 lira arası olacak. Royalist, Reflex New cat var benim araştırdığım ama New cat sanırım en adisi. Bilgisi olan arkadaşlar düşüncelerini paylaşırsa sevinirim. Hemen sipariş vermem gerektigi için çok fazla araştırmaya zamanım yok.

21 CEVAP

EZK

Onlara da bakacağım. Çok teşekkürler..

EZK

Aynen öyle refleks alıyordum ben de ama o da fiyat olarak biraz uçmuş..

cagdan

Hills balıklı

Alaracatlover

Lider markasının trendliner kedi maması, proplan, jungle, bonacibo

Om3r

Enjoyun gurme olanini alabilirsin digerini alma kediler yiyor..

EZK

Mito aldım . Enjoy un pek iyi olduğunu sanmıyorum.