Tavuk Alerjisi

Cansumuezza

Arkadaşlar kedimin sırtı 3-4 gündür kaşınıyor ve tüyü döküldü o bölgedeki. veterinere götürdüm mantar değil dedi antibiyotik iğne vurdu o bölge sulu diye. Whiskas kuru mama ve yaş mama yedi olduğu sırada o alerji yapti diye düşündüm. Şuan Kendi mamasını yiyor ama tavuğa alerjisi mi çıktı acaba diye düşündüm kendimce.Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olur musunuz? Bide Nd ördekli mamamiz var onu açacağım tavuk alerjisi varsa ördekli mamada alerji yapar mi sizce?

26 CEVAP

Cansumuezza

Teşekkür ederim yediği whiskastan olmuş

Cansumuezza

Güncel

Cansumuezza

Güncellll

Cansumuezza

Lwb teşekkür ederim. Nasıl anlayacağım tam olarak?

sarmanbirkedi

Whiskas zaten kötü bir mama bunu on milyonuncu defa söylüyorum.

Cansumuezza

@sarmanbirkedi Whiskasin kötü mama olduğunu bilmeyen birine söyle o zaman

BalliBadem

Yine whiskas kavgası çıkmasın yeter artık

sarmanbirkedi

Bademe katılıyorum yine bir kavga çıkmasın. Ama siz neden bir anda böyle cikisip sinirlendiniz ki anlamadım. Polemik yaratma çabası falan mı? @cansumuezza

Cansumuezza

Bilmiş bilmiş üstten üstten kim konuşursa konuşsun tabi ki çıkışırım başka napicam? Soruda belirtmişim zaten kendi maması o değil diye yorumlardada yazıyor. Şu sitede bir soru soruluyor yardımcı olmak adina bişey diyen kimseyi bulamıyoruz. Neyse sorun çözüldü zaten teşekkürler herkese.

hayvansever_

Daha önce de tavuk yediğini sevdiğini söylemişsiniz. Çok büyük ihtimalle tavuk alerjisi değildir o mamanın içindeki maddelerdendir. Çünkü whiskas gerçekten kötü bir mama ve her şey her kediye aynı tepkiyi göstermiyor. Ördekli mamanın bir etkisi olucağını sanmam kullana bilirsiniz. Zaten nd iyi bir marka içeriği temiz bir sıkıntı çıkmaz.

sarmanbirkedi

Zaten üstten konuşmadım ayrıca bu sitede herkes bilgisi dahilinde yardımcı oluyor yani bir şey diyen kimseyi buluyorsunuz. Geçmiş olsun kedinize