Kedi Isırması?

Elifcanay

Arkadaşlar kedimizi tararken eşimin parmağından ısırdı, baya bi kan akıttık sonrada kolonya döktük, 3 aylık olduğu için kuduz aşısı vs yaptırmadık.. her hangi bi sıkıntı olur mu hastaneye gitmeye gerek varmı? Kedimizin cinsi persian

20 CEVAP

anjelik123

Aşılara kedinin kilosu uygunsa karma ile başlanıyor sonra lösemi 6 aylık olmadan kuduz aşısını vurmuyorlar

Elifcanay

@siyammm
Size aşı süreleri ne zaman diye sorsam bilir misiniz acaba? Ben sorulardan baktım ama süreler yazmıyor.. 3 aylık olacak kedim.. sadece iç-dış parazit yaptırdım.
Karma aşıları ne zaman oluyor? Kaç aylıkken.?
Ve kuduz aşıları kaç aylıkken oluyor.? Bu aşılar zorunlu mu?

Elifcanay

@alaracatlover teşekkürler ilginiz için o halde:) sizde kusura bakmayın biraz kötü ısırdığı için endişe ettim:)

Elifcanay

Ve ya başka hangi aşılar zorunlu , kaç aylıkken oluyorlar.

Elifcanay

@alaracatlover umarım öyledir:)