Erkek Kedi Kısırlaştırma Ne Zaman Yapılır?

Feris

Arkadaşlar merhaba,
İki ay önce sahiplendiğim( o zaman 4-4,5 aylık dedi veteriner) erkek kedim sabahları daha önce miyavlamadığı kadar miyavlıyor( belki daha önce de o saatlerde bu sesleri çıkarıyordu ama işe gittiğimiz için farketmemistik) ve koluma çıkıp çiftleşme pozisyonu alıyor. Sorum şu: Erkek kediler de belli bir süre boyunca kızgınlığa girip sonra normalleşiyor mu yoksa bu kısırlaştırana kadar sürecek mi bu davranışları? Bir de kısırlaştırma için henüz erken mi?
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

17 CEVAP

bbeyzvv

  1. aydan sonra kilosu narkozu kaldırabilecek kadarda ve bir hastalığı yoksa kısırlaştırma yapılabilir

Minikmuezza

Veterineriniz nerede acaba bende kisirlastirmak icin memnun kalinan bir yer ariyorumda