Tüylü Dostlara Bir Soru..

Mirtip

Evdeki can yoldaşlarınıza bir soru sorma şansınız olsaydı ne sorardınız?
Ben "bizimle mutlu musun" diye sorardım sanırım. :)

21 CEVAP

Amedaarc

Artık doymasını söylerdik yedikleride neresine gidiyor anlamadım :))) birde artik ayaklarima saldırmayı bırakmasını söylerdım

Fatih55

İkinci kedim Nohuta beni neden sevmiyorsun sevmen için ne yapmam gerekiyor diye sorardım ????

Zeynucka

Sizin gibi bende benimle mutlu olup olmadığını sorardım.
Neden bilgisayarımın üstüne kapanıp uyuduğunu merak ediyorum bir de:)

Bulutcemre

"Benimle mutlu musun? "diye sorardım.

Kedimiriltisi

Neden beni sürekli çizip ısırıyorsun yoksa beni sevmiyor musun derdim????

Ben de mutlu olup olmadığını sorardım