Klicker-Hermos

minky

Tata söylemişti bu mamayı.Hermos Pet'in ürünü.Corona'dan dolayı çıkaramamışlar.MyStic'in tahılsız versiyonu gibi.İçeriği iyi.% 70 civarı et içeriyor.N&D'den bile fazla.Sadece HermosPet'in mamaları arasında bu kadar uçurum fark nasıl olur.PawPaw nere MyStic ne Klicker nere.Klicker içerik atıyorum.

Açıklama
Klicker Yavru Tavuklu kedi maması 12 aylığa kadar olan kediniz için gelişimini destekleyici ve çok severek yiyeceği bir mamadır. Tahıl kullanılmaksızın Sıvılaştırılmış Taze Et Enjeksiyon Sistemi kullanılarak üretilmiştir. En yüksek kalitede taze tavuk, kurutulmuş tavuk, kurutulmuş sebze ve meyvelerin yanı sıra zengin destekleyici ürünler ile hazırlanmış mükemmel bir kuru mamadır.

Klicker Kitten İçindekiler
Taze ve kurutulmuş tavuk eti (%55 kurutulmuş tavuk, %20 taze tavuk, %5 hidrolize tavuk), patates, bezelye, kurutulmuş hamsi, tavuk yağı, balık yağı, bira mayası, hidrolize ciğer, kurutulmuş kabak, kurutulmuş havuç, kurutulmuş elma, nar tozu, kurutulmuş yaban mersini tozu, glisin hidrat demir şelat 280mg, bakır şelat 93mg, kurutulmuş fesleğen, kurutulmuş papatya, deniz yosunu, glukozamin, kondroitin sülfat , sızma zeytin yağı.

Bileşenler
Protein: %38, Yağ: %20, Kül: %6, Selüloz: %3, Kalsiyum: %1.5, Fosfor: %1.1 ,Magnezyum % 0.1mg, Taurin %0.20mg, Omega 3: %1, Omega 6: %2.5, EPA: %0.25, DHA: %0.30

Vitamin ve Mineraller
Vitamin A: 25000 I.U., Vitamin D: 2000 I.U., Vitamin E: 600mg, Vitamin C: 240mg, Niasin 150mg, Folik asit 1.50mg,B1 9mg, B2 15mg, B6 7.5mg, B12 0.10mg, Çinko şelat benzeri metiyonin hidrosilaz 1000mg, Kolin klorür 2200mg, L-Karnitin 1000mg,

http://www.klicker.com.tr/tr/

http://www.mysticpetfood.com/tr/

18 CEVAP

Anonymus552223

Yeni ciktigi icin ve türk markasi oldugu icindir. Ileride pahalilasir bence boyle kalmaz.

sarmanbirkedi

Zaten fiyatı belli değil ki.

Kim

Hermos Pet benim tecrübeden ne profesyonel değil ne bilgi verebiliyordu ne söz verdi gibi email atamadilar. 15 Kedi evde var, Mystic Gurme hoşlanmıyor, kalan tanecikler yemiyor, bir saat sonra tabakta kalan mama yemiyorlar. Aradım telefon hiç hoş olmadı. Ben konuşmadan kalsiyum ölçmek web sitesinde yoktu şimdi bilmem. Kalsiyum fosfor 1.1 en iyisi. Telefon bilgi verdi bana o da yetmiyor analis inanırım önce. Choline chloride nedir anlamadi... (Klicker var)... Kimse kedi beyenirse alınır yenide malzeme kalitesi kim bilir, katkı ve yağlar saklıyor, koku kandiriyor. Bu son yillar zaten kuru mama kedi böbrek ve baskı hastalıklar getiriyor meydanına geldi, ispatladi. DL-methionine böbrek taşlar katıyor özel mamalarda.... O kadar uzuldumki bu Hermos Pet davranışlardan. Müşteri oldu için cahil değiliz. Ucuzluk malzeme suphelemek gerekiyor çünkü sonucda kâr onların birinci amacıdır. Ne kedi hastalanır kimse ilgilendirmez para önce.... Kimse zaten ispatlamak çok zordur. Diyorum ki arkadaşlar kedi sulu yemek nasıl doğada yiyor en iyisi çünkü onların su istek düşüktür bu kesin. Kuru mama evet veriyoruz yenide sizi tavsiye etmek istiyorum, analistler, vitamin ve mineral okunmak iyice anlamak için ciddi okumak gerekiyor. Sizde sürpriz olur... Ben hem ıslak (ev yapim, besleme uzman fakülteden tarif) hem kuru mama veriyorum böbrek sağlığı amacıyla. Büyük fayda var. Bir şirket cevap veremezse sorun var....