Hamile Kedi Takviyeleri Hakkında

Ben veterinerden 1 ay boyunca sahiplenilmeyen bir kediyi sahiplendim ikinci kedim olarak ve hamileymiş. Doğurmasına 3-4 gün kadar kaldı sanırım tarihi tam bilmiyoruz. Nd yavru kedi mamasıyla besliyoruz ama ben vitamin takviyesi yapmak istiyorum gimcat multivitamin hariç onu zaten kullanıyoruz. Daha çok kalsiyum mineral d3 vs gibi toparlanması adına. Önerebileceğiniz marka ve takviyeleri yazarsanız sevinirim. Aranıza yeni katıldım

20 CEVAP

@bbeyzvv onu sormadım, ek besin zaten veriyorum schesir vb sağlıklı mamalar, ben ek takviye soruyorum vitamin, kalsiyum, fosfor gibi

bbeyzvv

veterinere danışmadan ek vitamin kullanmanızı tavsiye etmem fazla vitamin kediyi zehirler

@Alaracatlover @bbeyzvv Veteriner hekimime sormadığımı söylemedim ki. Kendisi zaten bana bunları kullanmamı söyledi
Kan testi yapıldı. Ben burada daha önce kullanmış, bilen marka önerebilecek memnun kalmış insanlara sormak istedim

@TATA4242 şu an zaten kakası yumuşak kıvamda viyonun bu konuda başarılı olduğunu bildiğim için biraz işimi garantiye almak istiyorum. Mutamin yine büyük kedimdeki gibi aynı etkileri gösterirse elimin altında olsun istiyorum. Büyük kedime senede 2 kere kullanırım viyo ve bağışıklık sistemi üzerinde çok büyük bir etkisi olduğuna %100 eminim

@TATA4242 peki konu dışında genel manada şu ürün ve içeriği için ne düşünüyorsunuz? Daha önce hiç denk gelmemiştim ilk kez petlebide gördüm

https://www.petlebi.com/kopek-urunleri/biyoteknik-kedi-ve-kopekler-icin-calcivit-d-ve-fosfor-katkili-vitamin-tableti-60-adet.html