Beslenmeden davranışlara kadar, evcil dostunuzun yaşamına dair detayları keşfedin.
Tüm Blog YazılarıMerak ettiklerini sor, dostlarımızla yaşayanlar cevaplasın.
Soruyu yukarda tutalım
Üstte dursun
Ben brite gectim kisirlastirdiktan sonra. Memnunuz severek yiyor benimki. Royalden sonra ilac gibi geldi bize.. Hem maddi hem icerik olarak
Elinize sağlık, ders notu çıkarır gibi yazmışsınız inci gibi :)
Faytekin daha acısını söyleyeyim, komşum açık proplan'ın kilosuna 50 tl veriyor. O paraya kapalı tahılsız nd alınır ya. Birkaç kere anlattım çuvalla alınca uygun oluyor falan diye ama bir kere 350-400 vermek çok geliyor galiba her ay 100 lira veriyorlar. Bu insanlar hiç mi araştırma yapmıyorlar ya.
Evet ya benimde var öyle arkadaşlarım maalesef ,10 kg 300 olan mamaya ,sürekli 1 kg alarak zarar ediyorlar ,geçen gün ablamın köpeklerine 12 kg Nd mama aldım 320 TL den ,acikdan kilosu 45 TL ye satılıyor ,aradaki farka bakarmisiniz,kilo ile aldığınız zaman 12 kg toplamda 540 TL ye geliyor,arada 220 TL fark var :/
Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:
Yeni Soru SorŞikayet göndermek için bir sebep seçmelisiniz.
Teşekkürler!
Şikayetiniz başarıyla gönderildi, en kısa zamanda inceleyeceğiz.