Balıklı Mama

Ebrarh

Anket

Balıklı
(9 oy)
Kuzuluya dewamke
(10 oy)
Toplam (19 oy)

Balıklı mama hakkında bilgi almak istiyorum daha önce hiç kullanmadım ve önerdiğiniz markalar olursa sevinirim ve şuan kuzulu mama kullanıyorum

17 CEVAP

srplzngl

ben hayvansal tüketimi açısından kendisini kısıtlamaya çalışan bir insan olarak hayvansal “tüketmek zorunda kaldığım” durumlarda içten içe üzülüyorum. ama zorunlu etçil hayvanları besleme sorumluluğunu aldığımız için, kedilerimize et yedirmek bizi üzmemeli. ben de üzülmüyorum diyemem asla ama kedimi yemesi gereken etten mahrum etmek de aynı derecede üzücü. 2020 şartlarında bu dengeyi sağlayamıyoruz maalesef.

srplzngl

“içten içe üzülüyorum” dediğime bakmayın. ciddi manada sinirleniyorum kendime.
ama kedimi etle beslemesem de aynı derecede sinirlenirdim.