Ölüm Döşeğinde Olan Kedi

mercanslmz

Hepinize merhaba iyi geceler ilk önce uzun bir zaman önce bahsettiğim arkadaşımın hamile olan kedisi dün doğum belirtileri göstermeye başladı ama doğum yapamadı ya 24 yaklaşık 2 saat önce falan mı göğüs uçlarında ve yanlarında morarma oldu beni aradılar ben gittim dedim büyük bir ihtimal yavrular ölmüş anne de zehirliyor veterinere götürdük veteriner 600 lira dedi eve yavrular içinde ölmüştü kısırlaştırmanın önemini buradan anlamamız gerekiyor Zeynep neredeyse ölüyordu sırf sahibinin yavru meraki yüzünden

30 CEVAP

mercanslmz

Evine gittim o arkadaşımın polisleri falan görünce içerde alabilirsiniz dedi alın çıkın evinmdeb dedi çok sinir oldum

Zukoo

Şükürler olsun almışsınız.

mercanslmz

Evet aynen öyle ben diyorum ki masraflarını ben karşılayacağım yok anlamiyor bebek bebek çok istiyorsan defol sokakta bir sürü can var ev bekleyenl

mercanslmz

Biraz önce vet le konuştum yarın sabah polis ve zabıta yardımı ile kediyi ellerinden alabilirmişim çok mutluyum onada yuva olacağım 8 çocuğum oldu artık

mercanslmz

Evet yasak var ama hayvan hakları yasasına göre işkence gören hayvana müdahale etmek suç değilmiş

blue_hpood

çok iyi, gerçekten. kurtardıktan sonra bizi de bilgilendirir misiniz? umarım iyisi olur, alırsınız:)

mercanslmz

Tabikii ywrin alır almaz yavrumu resim koyarım buraya

blue_hpood

hadi bakalım:)

Anonymus552223

Ya vermezse? O sekilde alinabiliyor muymus

mercanslmz

Aşı karnesi olmadığı sürece bakamadigi için alinabiliyormus bide daha yeni sezeryan olduğu için daha kolay olur dedi vet

blue_hpood

kediyi aldınız mı?

Minimesi

Aynen kediyi aldınız mı inşallah o manyaktan kurtulmuştur

insanlardaki her hayvanı damızlık olarak görme algısı işte. Söz geçiremiyorsunuz bir kere anlamıyorlar, anlamak istemiyorlar.

blue_hpood

önemli olan almışsınız ya, boş verin onu.