Kedim Kuru Mama Yemiyor

Ares87

Merhaba 5.5 aylık kedim geçen hafta rahatsızlandı o günden bu yana kuru mamayı zoraki yiyor açlıktan ölmemek için yani bende çok az yaş mama koyuyorum içine o zaman yiyor bir haftayı geçti durum değişmedi mamadan sıkılmıştır diye değiştirmeyi düşünüyorum başka bir yöntem bilen varsa yardımcı olabilir mi nasıl tekrar kuru mamayı yer

19 CEVAP

Ares87

Hep aynı mamayı yedi o yüzden sıkıldı mı diye geldi aklıma yaş mamayı zaten çok çok az koyuyorum o zaman tabakta ki mamayı neredeyse bitiyor sabah haşlanmış yumurta verdim epey yedi ama sade kuru mamayı yemiyo illa içinde yaş mama olacak nereye kadar gidecek böyle bilemedim

Ares87

Bende sıcaklardandır diye düşündüm ama bir iki gündür hava baya soğuk yine zoraki yiyor

Ares87

Oske22 bir haftadır sizin dediğiniz gibi deniyorum yok bir iki tane yiyip bırakıyor delircem

Ares87

Ertasfunda royal canin kullanıyorum değiştiricem deneme amaçlı başka bir mama alıcam umarım yer valla o yemedikçe sıkıntı yapıyorum çok kafaya takıyorum