Bu Soru Önemli Ve Acil Bir Soru Değildir!

iidyl

Anket

luna (ay tanrıçası)
(19 oy)
mehpare (farsçada ay parçası demek)
(15 oy)
nej (fransızcada kar kelimesinin telaffuzu)
(7 oy)
paris (annem inatla istiyor..)
(8 oy)
Toplam (49 oy)

benin için tamamen keyfî olmasa da buradaki bazı arkadaşlara göre gereksiz gelecek bir soru soracağım, müsait olanlar cevaplarsa sevinirim. günlerdir buraya aklıma takılan her şeyi soruyorum denk geldiyseniz biliyorsunuzdur. zaruri her ihtiyacımızı hallettik geriye bebeğime yakışacak ve ömür boyu taşıyacağı bir isim kaldı. ailecek karar vermeye çalışıyoruz fakat herkes ayrı bir şey söylediğinden bunda pek de iyi değiliz. isim konusu benim için her zaman önemli oldu ömrü boyunca taşıyacak çünkü bunu o hayvancağız. elimde ufak bir liste var, karantina işsizliğiyle oturdum yakışacak her şeyi günlerce araştırıp bir kağıda döktüm. önerilere ve desteklere hazırım. şimdi o isimleri ve kedinin bir fotoğrafını buraya anket olarak koyacağım. buraya kadar geldiyseniz işsizliğiniz ve yardım severliğinizi takdir ediyor isimlere geçiyorum.

19 CEVAP

iidyl

çok teşekkür ederiiizz bana geldiği zaman daha da güzel fotoğraflarını ekleyeceğim buraya :))

Yaaa çok tatlııı bu minikte tam Luna tipi var(=^・ェ・^=)

iidyl

çok teşekkür ederiz abileri ablaları :)) kardelen ismi en yakın arkadaşlarımdan birinin de ismi olduğu için biraz tuhaf kaçabilir fakat yine de çok teşekkür ederiz :)

mishathecat

Kedim bembeyaz olsa adını Yoda koymak isterdim, ben niyeyse bakınca aklıma gelen ilk ismi koyma taraftarıyım. Bakınca aklıma ilk Misha'yla Makbuş gelmişti ben Misha koydum