Matisse Mama Yorumu(Soru Değil)

bbeyzvv

eveeet matisse mama hakkında yazmak istiyorum buraya
çok kedim olduğundan mamayı çok üst segmentlerde kullanamıyorum içeriği iyi diye matisse deneyeyim dedim kedi üzerinde gözle görülebilir bir farklılık olmadı ama kedilerim tadını sevmedi aromadan olduğunu hiç sanmıyorum somonluydu aldığım kedilerim aroma konusunda hiç seçici değil aslında mama konusunda da seçici değillerdi ama bunu isteksiz yiyorlar bazı durumlar yüzünden yavru kedi maması olarak bonacibo almıştım ve hepsi bonaciboyu matisseye tercih etti matisse almayı düşünenlere ithafen bu yazım bence önce 1,5 kiloluk alın sevmezse duruyor kutuda sokak kedilerinin de pek sevdiğini söyleyemem zaten bizim sokaktakiler seçici onlara da veremedim artık sevmeseler de bitmesini bekliyorum mystic numune denemiştim bayılmışlardı bir gün sadece onu yediler ve kakada hiç sorun yoktu bir günde ne kadar etki eder etmez orası tartışılır fitmin numune de deneyeceğim ve mystic 15 kiloluk alacağım kedide olumsuzluğunu görürsem buraya yazarım daha sonra da fitmin deneyeceğim artık hangisini daha çok severlerse ona devam

20 CEVAP

Zynpkck

Hangimiz sağlıklı şeyleri severek yiyoruzki bu yaklaşım doğru değil evet sevmeleri önemli ama sağlığı daha önemli ayrıca benim kedimden bahsediyorum nd kuzuluyu çok sevdi ama iki ay sonra sevmemeye başlıyo sizlere tavsiyem dönüşümlü mama katın galiba bizim pıtırcıklar arada değişiklik istiyo

bbeyzvv

bizimkiler ilk açtığımdan beri severek yemedi ve zorla yiyorlarmış gibi hissediyorum tadı güzel olan hemen hemen aynı değerlerde mamalar varken neden buna devam edeyim ki

Hanne60

Bir kaç ay önce ben de matisse hindili olanından almıştım. 20 civarı kediden hiç biri yemedi. Bir iki tane alıp bıraktılar. Sokaktaki kedilerim de yemedi. :(

bbeyzvv

bizimkiler sorunlu bence ya

haykoturk

Benim kedilerim de matisse kuru mamayı sevmediler.. Lakin yaş mamalarına bayılıyorlar