Kaliyeli Ve Uygun Fiyatlı Mama Arayışındayım

Merhaba benim evimde ve bahçemde beslediğim kedilerim var bunlardan 12 tanesini ben büyüttüm. 15 ile 20 arasında değişen sayıda kediye mama veriyorum ve aylık 30 kiloya yakın mama tüketiliyor. gönül ister en kaliteli mamayı vereyim ama sayı fazla olunca bu pek mümkün olmuyor. yavru, çoğunluğu kısır , genç her gruptan kedi var. mali olarak biraz zorluyorlar. şu ana kadar **********dan alıyordum ama onlarda sürekli zam yaptıkları için alternatif mama olarak ne olabilir. öneriniz var mı. bir kaç güne sipariş vermem gerekiyor. yorumlarınızı bekliyorum.

20 CEVAP

Carathras

Umarım yerler, beğendikleri takdirde emin olun daha iyi bir mamaya geçmiş olacaksınız.
PawPaw'ı da tüketiyorlarsa bu da güzel çünkü hem daha ekonomik hemde içerik Mito ile aynı.

sipariş vereceğim şimdi. boyutları nasıl 2 aylık yavrularda var onlar için büyükse kırıp vericem artık

Carathras

Yetişkin Tavuklu Mama boyutu Bonacibo'lar gibiydi yanlış hatırlamıyorsam.
Ben Kısırlaştırılmış Somonlu alıyorum boyutu ince uzun gibi ama en iyisi Mystic mamanın instagram adresinden vidyolar veya resimlerden bakmanız çünkü buradan size resim atamıyorum.
Yavrular için kırmak gerekebilir belki.

mystic gourmet siparişi verdim bakalım umarım severler.

Carathras

Ben hayır diyeceklerini sanmam heleki sokak canlarının.