Cok Acil Lutfen

Oske22

Az once veteriner aradi. Kedim daha 9 aylik hic ciftlesmedi . Ama hamile diyor.cok sokum suan lutfen yardim edin

24 CEVAP

Oske22

Ayrıca bağırsakla rahimi de karıştırmis olabilirmis emin değil. Bu ne biçim is anlamadım.

Oske22

Sorun yavrular değil ki hic cifltesmemis olması.

Oske22

Hamileyken kisirlastiramiyormus

Oske22

20 günlük falan embriyolar var dedi. Ama imkansiz kesinlikle cifltesmedi. Evet bende ona üzülüyorum tekrar ameliyat olmasi gerekecek. Çok mu sakıncalı tekrar ameliyat olması. Veterinelre de güvenim kalmadı hiç. Yaraları tamamen iyileşince tekrar olacak eger bebek yoksa ki bence yok. İmkansız yani ya aklım almıyor

Oske22

Şikayet ederim zaten direk. Böyle şey mi olur. Yazarım tâbi. Umarım kötü bir şey yoktur.

Oske22

Tekrar kisirlastirdiniz mi peki kediyi

Oske22

Kedim 2.ameliyati kaldıramaz mi. Gerçekten cok üzgünüm.

Oske22

Kist değil diyor. Kist olsa olsa 1 yada 2 tane oluyor diyor. Bunda 4 5 tane falan varmış. Bende soktayim

Oske22

Supheye dustu zaten acaba rahimle bagirsagi mi karıştırdım dedi. Ama normal bagirsak veya rahme gore çok kalınmış o yüzden ilk defa karşılaşmış cok şaşırdı o da. Biz de şaşırdık