Ameliyattan Sonra Kendine Gelme Süreci

Oske22

9,5 aylık kedim ameliyat oldu gözleri açık, uyandı 4-5 saattir öyle duruyor sadece. Sesleniyorum bakmıyor dokunuyorum tepki vermiyor. Kolonya koklatti veteriner kafasını çekti sadece. Bu normal değil mi? Hic hareket etmeden yatıyor bu durum ne zamana geçer? Cok endişeliyim veterinere güvenim de bitti zaten ne derse inanasım gelmiyor baska veteriner bulacağım. Şuan boşuna ameliyat oldu ve tekrar olacak :( çok üzgünüm gerçekten yardim

22 CEVAP

Oske22

Kedi cifltesmeden hamile kalabilir mi arkadaşlar??

Oske22

İmansız yani. Veteriner de cok şaşırdı. Ultrasonda cikcak her sey ama imkansiz yani.bir de diyor ki acaba ben bağırsakla mi karıştırdım.

Oske22

Benlik bir sey yok arkadaşlar ciftlesmedi hic. Veteriner bebek olduğunu söylüyor 4 tane. Biz hic çiftleşmedi diyince sok oldu o da. Rahmini bir türlü bulamamis zaten ilk defa başina boyle bir şey geliyormuş. Artik rahim mi bağırsak mi neyse dokunduğu sey sismis yani içinde 4 tane fındık büyüklüğünde sey varmış. Ne olduğunu bilmediği icin ameliyat yapamadi. Kistdir belki diyoruz kist değil kesinlikle diyor. Bir diger veteriner arkadaşına sormuş o da bağırsak sendromu olabilir demiş. Bilmiyorum gerçekten cok üzülüyorum tekrar acı çekecek boşuna.

Oske22

Yani vet kısırlaştırmadan geri kapattı yarayı. Simdi arasitiriyormus ne olabilir diye. Bir veteriner böyle şeyleri bilmez mi yani anlamadım.

Oske22

İyilesince yarası hemen ultrasona goturcez orda anlaşılır her şey artık. Hamile degil eminim. Ama ya iltihap var yada tümör kist falan bir şey. Of inşallah hemen iyileşir icim icimi yiyor

Oske22

Biz hamile olması imkansız diyince riske atmak istemedi o yüzden kapattı hemen yarayı. Rahim değilse bağırsaksa diye de ameliyat yapmadi yani.

Oske22

Ama sorun su ki hamile değil kedi ama o hamile diyor. biz hic ciftlesmedi diyince de kendinden şüphelendi acaba yanlış bir şey mı yaptım diye. Bilmiyorum ya kist var ya bagirsak sorunu yada başka şeyler. Ultrasondan sonra anlaşılacak her şey. Boşuna ameliyat oldu canım benim ona üzülüyorum. İyilesince tekrar yapariz dediler.