Mamamız Bitti Karantinada Çıkamıyoruz

Kuru ve yaş mamamız bitti. Bizi hafta başına kadar idare eder diye düşünmüştük ama öyle olmadı. Kedim mama hariç hiç bir şey yemiyor. Kırmızı et, tavuk eti, süt ürünleri verdim hiç birini yemek istemedi. Tavuk eti kırmızı et ve ton balığım var dolapta yiyeceği bir mama hazırlayabilir miyim yardımcı olur musunuz? ( Yasaktan dolayı dışarı çıkamıyoruz)

16 CEVAP

Carathras

Yorum yapmak için yorum yapmadım, neyin nasıl geliştiği kendine ne stokladığının hiç önemi yok !!!
O hayvan senin evladın olmalı ve evinde ton balığın varsa kendin için onunda maması fazla fazla olmalı bu süreçte.
Eğer o çocuğun mamasını bittiyse ve şuan birşeyler verebilmek için çırpınıyorsan bu senin sorumsuzluğundur !!!

Eğer bir evladın olsa ve maması bitse bazı zorunluluklardan oldu diyebilir miydin, gidip başlık açabilir miydin çocuğumun maması bitti ne verebilirim falan gibi ...