Sinekliğe Tırmanan Kedi

Kuzucansu44

Ben 3,5 ay önce bir kedi sahiplendim. Sonra kediyi annemlere verdim,şuan annemlerde kalıyor. Annemlerin evinde sineklik var ama Mia sürekli sinekliğe tırmanıyor, balkondakine ve pencerelerdekine. Tırmandıkça sineklik açılmaya başlıyor. Bu alışkanlığından nasıl vazgeçer? Daha önce kedisi böyle yapan varmı?

18 CEVAP

Istina

biz sineklik yapan birine bahce citi tarzinda yesil kare sertplastikten bir malzeme aldik götürdük. rulo halinde satiliyor bu malZeme metreyle satiliyor. sineklik yerine bu malzemeden yap dedik balkon icin. yapti usta panjurlarin onune tak cikar sekilde oldu bide.. super oldu cok memnunum. ama evin icindeki pencerelerde sineklik de var bizim mesela ona tirmanio maalesf bakinirken tirnak kaşımasi yapmak için ama bizde şşiiştt dioruz kesio.. tabi sineklik yumusak malzeme olduu icin minik deformasyonlar oluor..balkon konusu önemli ama ben o telleri yaptirmasam 1000defa atlardi kuşlara..:/

Kuzucansu44

Buradan düşüp ölme veya yaralanma ihtimali yok ama sinekliği açıp dışarı çıkarsa birdaha bulamazlar. Sürgülü sineklik daha mı iyi olur acaba ❓

Kuzucansu44

Tırnaklarını kesiyorlar ama şuan sadece birkaç yerinde küçük açıklıklar var