Kedimin Karnında Beze Tanesi Yardımmm

Ertasfunda

Merhaba,
Kedimin karın kısmında ayaklarina doğru bir şişlik olduğunu fark ettim, bu neden kaynaklanır daha önce başina böyle bir şey gelen var midir? Bezelye tanesi gibi ele gelen bir şey,hayvanlarda da beze olur mu? Yarın vete gideceğiz, ama yarına kadar merak içerisindeyim,

25 CEVAP

Cansumuezza

Geçmiş olsun çok sevindim :)

Ertasfunda

Cevaplarınız ıcın tesekkur ederm ancak yarin akşam iş çıkışı götürebileceğim:( ama bunun kı tam kasıklarına doğru gibi, karnın iç kısmında, hani anlayamadım ellediğimde cok tepkide vermiyo,hareketlerınde bir tuhaflıkta yok gibi ama neden olr bnu cok merak ediyorm gerçekten, tümör çıkması beni cok korkutuyo,umarım öyle bır sey degıldır

Oske22

Ne zaman çıktı o beze

Ertasfunda

Bu akşam fark ettim, belki de bir kaç gün önce de vardı ben fark edemedim gerçekten bilmiyorum,

Ertasfunda

Cansu hanım cevaplarınız ıcın tesekkur ederm,bıraz içime su serpildi,yarin akşam vetten sonra durumu tekrardan bildiririm,

Ertasfunda

Ama ele gelen bir şey olması benı korkuttu, resmen bezelye tanesı gibi tutabılıyorum onu,çok şaşirdim görünce, hepinize ck tesekkr edeem petlebi ailesi, gerçekten cok panık olmustm

Oske22

Bende baktim kedime benimkinde yok ¿

Nazzzz011

Rica etsem kedinizin durumunu söyleyebilirmisiniz benim arkadaşımın kedisinde de vardı merak ettim

Ertasfunda

Naz hanım,
Akşam götüreceğim kedimi suan işteyim,durumunu buradan tekrar paylaşirim,

Ertasfunda

Tesekkur ediyorum CAnsu hanım bende cok mutluyum :)