Mama Yemiyor Yardım Edin

Siyammm

Arkadaşlar elhamdülillah bugün kedimi sahiplendim
Tavsiyeniz üzere dışı aldım kardeşleri arasındaki en oyuncu yavruydu . Eve geldi bize çok iyi adapte oldu. Su içti tuvaletini kuma yaptı ama mama yemiyor! Endişelendim biraz et verdim 2 parça çok beğendi galiba onları yedi ama hiç mama yemedi 6-7 saat oldu eve geleli niye yemiyor acıkmadımı acaba yoksa beğenmedimi mamayı.

16 CEVAP

Siyammm

Yoğurt fln koydum yemedi inş seçici bir kedi olmaz. Uykusuz geceler basladï valla gece1 sabah 5 devam ederse işimiz zor.
İlkgünden acayip yordu ama yanıma gelip bacağıma sürünmesine değer :)