Dişi Kısırlaştırma İle İlgili Sorular Bakar Mısınız

poughkeepsie

Yarın ameliyattan sonraki 4. günümüz olacak her şeyimiz iyi sıkıntı yok ama dikiş yerinde böyle bi şişlik var. Normal mi?

Meme uçları da fotorğaftaki gibi beyaz beyaz (2 tanesl). Antibiyotik hap kullanıyoruz. Böyle bişey yaşayan var mı?

Bir de yakalık/kıyafet/sargı ne zaman açılmalı? Çok huzursuz olmaya başladı çünkü tahammül edemiyor artık

18 CEVAP

poughkeepsie

Teşekkürler hepinize veterinerime fotoğraf gönderip sordum, uzak olduğu için kontrole gidip gelemiyorum şu an, kedimi strese sokmak istemediğim için. Cevap verene kadar danışmak istedim size de, hâlâ da yanıt bekliyorum kendisinden.

Bu arada yakalık kullanmadık biz çünkü kedim boynuna bişey takılmasına tahammül edemiyor. Aylardır taktığı tasma ile bile gün içinde kavga ediyor resmen. Elbise kullandık bu nedenle. Narkozluyken taksak da haliyle etkisi geçiyor onun da.
Dikişleri eriyen dikiş olduğu için garip duruyor fotoda biraz haklısınız ama o konuda hiç sıkıntımız yok :)
Tekrardan teşekkürler hepinize

poughkeepsie

@epiglottis Zaten ameliyatı yaptık, dikişler de atıldı. Evet her soru altında görüyorum estetik dikişten bahsettiğinizi ama olan olmuş sorduğum sorular da farklı keşke onlara da cevap verseydiniz. Dikişimiz estetik değil, çift dikiş var üstteki eriyen alttaki ise normal. Yalamasının da çok yararı olsa veterinerlerin çoğu yakalık taktırmaz diye düşünüyorum

@Carathras size de çok geçmiş olsun, teşekkür ederiz :)

poughkeepsie

Doğru önemli ama veterinerim yapmıyordu estetik dikiş, sırf onun için de başka vet aramadım