Alacağımız Yavru Kediye Hangi Mama Almalıyın

Akiff

Arkadaşlar yavru bir ankara kedisi alacağım onun için hangi mamayı almalıyım arkadaşım nd royal canin acana vb önerdi benim beğendiklerim felix purina proplan yardımcı olursanız sevinirim birde kum söylerseniz memmnun olurum

32 CEVAP

damlaray

benim de yavrum 2 aylık ve daha önce de kedi besledim royal canin mamalarını kullanıyorduk biz ikisiyle de herhangi bir sorun yaşamadım

iidyl

fitmin tabii ki.. içeriği n&d’den bile iyi ama dikakt edin sahte mama göndermesinler.

ama olur kediniz beğenmezse veya kötü bi etkisi olursa o mamalar içinde fitmin’den sonra proplan geliyor sanırım ama proplanın içeriği de pek iç açıcı değil.

yusufsaygin2

İdil yarama taş basıyorsun..

yusufsaygin2

Tuzu taş diye çeviren klavye...

Akiff

Pro plan fitminden daha iyi gibi içerikleri ama fitminde güzel belki royal caninda alabilirim herkes memnnun

iidyl

yusuf otur oturduğun yerde anacım

mis gibi 10 kg maman oldu ne yarası ne tuzu a aa

yusufsaygin2

Ya güvenemiyorum vallahi, versem mi vermesem mi anlamadım. Bir yapan bir daha yapar .d

iidyl

arkasındaki kodu atsana yine bakalım bu seferki gerçek miymiş

yusufsaygin2

Proplan dediğimiz mamadaki et(!) oranı ile Fitmindeki et oranı çok farklı. Fitmin her türlü fark atıyor.

Akiff

ben o tarz içerikli whiskas duydum sadece proplan ve fitmin öncelik olacak

Akiff

brit care i duydum komşumuz goody kullanıyor kediye nasıl zarar verdiğinin farkında bile değil fitmin daha iyi gibi brit care hepsinden az alıp kedime kötü gelenleri sokaktaki canlara veririm

Akiff

peki sen hangi mamayı kullanıyosun yusufsaygin2

Ozge00

Matissedeki misir ve gluten yuzudnen onermem. Sanirim britte de vardi. Alacaginiz mamanin icerigini atarsaniz yardimci oluruz. Fitmin ve nd saydiklarinizdan bir iki tik daha iyi.

Akiff

fitmini güvenilir nerden alabilirim

felicia öneririm orta bütçeli mama