Hangi Ürünleri Alacağımı Bilemiyorum.

dollfacepersian

Herkese merhabalar. Siteye yeni üye oldum. 1,5 yaşında bir kedim var. Büyük iken sahiplendiğim için birçok alışkanlığı edilmemişti.Tirmalama tahtası kullanmaması dışında bir sorunumuz kalmadı neredeyse. Suan klasik tırmalama tahtası var fakat hiç kullanmaya yeltenmiyor. Farkli bir ürün almak istiyorum. Biraz araştırdım, paspas şeklinde, duvara monte edilen şeklinde gibi değişik ürünler gördüm. Nasıl bir ürün tercih etmeliyim sizce?
Bunun haricinde kedi evi almak istiyorum. Oyun alanları fazla ,kapalı yuvası az ve bunun tam tersi olanlar var. Hangisi daha iy olur?
Son olarak tırnak makası önerisi yapabilir misiniz?
Cevaplarınızı bekliyorum..

18 CEVAP

Badems

Kedi otu petshoplarda satılıyor. Ben de oradan almıştım. Ama nane gibi bir şey, serpmek çok mantıklı olmuyor. Sprey daha kullanılabilir bence.

dollfacepersian

Sprey işe yaramıyor diye duymuştum. Siz böyle bir duyum aldınız mı?

Badems

Yok duymadım hiç, ama normalinin de pek işe yaradığını söyleyemicem :) Tırmalama tahtasına serpmiştim, şöyle bir kokladı ve gitti. Bir de yani nasıl dökücem bildiğimiz nane, etrafa saçıldı saçma sapan baharat serpmişim gibi oldu o yüzden sprey daha mantıklı geldi. Ama oyuncakla çok güzel oynuyor.