İstanbuldakilerin Dikkatine Önemli

bbeyzvv

bi tanıdığım (hayvan konusunda pek bilgisi yok) bir veterinere gitmiş adı kitty&puppy veteriner kliniği esenyurtta kedi 700 gramken ardı ardına karma (tek doz bide) iç dış parazit ve antibiyotik vermişler kediye kedi bikaç gün sonra zehirlenip ölmüş acı içinde kalbim dayanmıyor bunları kim veteriner yapıyor nolur yayın bunu kimse gitmesin oraya bir veteriner bu kadar kötü olamaz bir de kedi kötüleşince kan tahlili için 1500tl istemişler aklım almıyor yayın yaydırın

20 CEVAP

bbeyzvv

ağlamamak için kendimi zor tutuyorum ölürken ağzından önce beyaz sonra kanlı köpük çıkmış nefes alamamış..

bbeyzvv

dilekçe yaz şikayet et dedim de ortada kanıt yok sıkıntı o kediyi çoktan gömmüş anlatılanlarla da kimse umursamaz sanırım

bbeyzvv

umarım olumlu sonuç alınır

bbeyzvv

son nefesini vermeden biraz önce videoya çekmiş işe yarar mı bu sizce

bbeyzvv

aşı kartı da vermemişler çocuktan o bu şu diye diye bine yakın para almışlar kedi kötüleşince de bu yaşamaz demişlwe yine bir sürü masraf çıkarmışlar yuh ya