Kısırlaştırma Fiyatları

Merhaba. Kedimi kısırlaştırmak istiyorum. Fiyat araştırması sonucu bu fikrimden vazgeçmek üzereyim. Bütçemize göre bir veteriner kliniği bulmak çok zor. Hayvan beslemek zengin işi olmuş. Ne yapmalıyım bilemiyorum. Uygun fiyatla bu ameliyatı gerçekleştirebileceğim bir yer önerebilir misiniz arkadaşlar. Lütfen yardımcı olun.

18 CEVAP

bulentcim

Fatih hayvan hastanesi 02125213400 Dan sorun çok uygun 180 tl ye yaptırdık kisirlaştirmayi

benim bildiğim 350-400 lira benim vetde

Reyaura

@yasemement ahaha bende yeni gördüm hangi işsiz 2016ya girip bunu güncellemiş:D