Kedim Kustu Mu İshal Mi Yapti???

Bikedi

Merhaba kedimin dun gece karni gurulduyordu. Yanimda uyudu. Sonra bir ara kalkmis mamasinin yataginin oldugu odaya gitmis. Sabah uyandigimda yanimda uyuyordu. Mama su koymak icin odasina gittigimde şok oldum. Yerler kahverengi olmus. Kokusu resmen kına kokusu gibiydi. Kaka kokusu yoktu. Yataginda da az miktarda köpüklü sarı bir sıvı vardi. Kahverengi olanda cok minik mama parcalari da vardi. Dun sokaktaki kediler icin annemin aldigi mamayi yirtmis kafasini sokmus yerken yakalamistim.(yaklasik 1 aydir annemlerin yanindayiz) ondan olmustur diye tahmin ediyorum. Ama kusmus mu ishal mi onu anlayamadim. Veterinerimizi aradim devam ederse goturun etmezse kefir vermen yeterli dedi. Halsiz oldugunu soyledim. Normal dedi. Kustuysa rahatlamistir dedi. Henuz kaka yapmadi. Mamasini yedi kefir de icti. biraz pirinc ve patates haslayip yogurtla karistirdim azicikta ondan yedi. Hic basiniza geldi mi boyle birsey? Korktum acikcasi..

16 CEVAP

Bikedi

Laktoz konusunu bilmiyordum. Normal kefir aldim. Hemen hemen iki yemek kasigi kadar içti gün içinde. Çok sukur iyi gibi şu anda. Butun gunum endişe içinde gecti. Kendi cocugum hastalandiginda nasil hissediyorsam ona da hissettim. Demekki insan zamanla boyle baglaniyor seviyor

Bikedi

Laktoz konusunu bilmiyordum. Normal kefir aldim. Hemen hemen iki yemek kasigi kadar içti gün içinde. Çok sukur iyi gibi şu anda. Butun gunum endişe içinde gecti. Kendi cocugum hastalandiginda nasil hissediyorsam ona da hissettim. Demekki insan zamanla boyle baglaniyor seviyor