En Sadık Köpek

BENU

En sadık köpek ırkı nedir

20 CEVAP

BERAT07

bütün köpekler sadıktır.sadece bazı cinsler fazla duygusal olup davranışlarında kıskançlık gösterebilir.

En sadık köpek golden dır

fatihh10

Cevabim biraz garip gelebilir ama bi kac kopek sahibi oldum cok iyidiler ama pitbul buldum sahiplendim bu hayvan bi baska sadik manyaklik derecesine bagli gozu hep bende bahceli bi evin varsa hem korur senide cok sever

Havanese_Siri

Tabiki bütün köpekler sadıktır ama en sadığı kesinlikle golden

Yavru_kedii

Afedersiniz ama neden böyle bir başlık var? Ne yani poodle nankör hiç itaat etmeyen golden ise çok sadık falan karşılaştırması mı yapıyorsunuz anlamadım ki?!