Kısırlaştırmak Doğrumu?

Goupe

Merhaba ben kedimin yavrulaması istiyorum annem kısırlaştır onun yavrularını sahiplendiremeyiz falan diyor. Ben hayvanın en büyük özelliklerinden birisinin elinden alınmasını istemiyorum. Sizce ne yapmalıyız? Kolay sahiplendirebilir miyiz? İlk kez yavru bakacağımız için tecrübemiz yok. Böyle bir tecrübeye atılmak doğru mu?

16 CEVAP

Goupe

Ayrıca kendisi bana mama yardımı ve aşıları konusundada yardım ediyor. Çok iyi birisi.