Hangi Mama

kediaskim

Anket

la vital
(6 oy)
whiskas
(1 oy)
refleks
(1 oy)
bonacibo
(5 oy)
Toplam (13 oy)

sadce bunları ve bunlardan daha ucuzunu alacak gücüm var sizin bildiğiniz başka var mı ucu mama

23 CEVAP

harikayanadur

market yaş mamalarının içeriği kötü felix de dahil o yüzden ya evde yapın yada kaliteli yaş mama arayın içeriğini kontrol ederek

kediaskim

Bugün felix almak zorunda kaldim ve yedi

kediaskim

Işte minnak suanda yarışmada 1.ligini korursa mama alacagim insallah

Gofretsla

*******.COM LAVİTAL CAT YAVRU KEDİ MAMASISOMONLU 1+1 KİLOGRAM 24,90 TL TANIŞMA FIRSATINA ÖZEL %10 İNDİRİM VARMIŞ MAAYI 15-20 TLYE ALIYORSUN YANİ MUTLAKA ŞİMDİ GİRİP BAKMANI ÖNERİRİM

kediaskim

Lavital kullanıcam herhalde

Nayeli

Veya kendin pişir :)

kediaskim

Kendim nasıl pisereyim tarifi alabilir miyim ?

tika_waylan

Kasaptan tavuk gogsu al guzelce yika, biraz pirinc al pirinci de sudan gecir nisastasini al bir yerde beklesin. Tavugu guzelce hasla icine bir avuc pirinc at.
İstersen icine kabak ve havuc da koyup daha cesitlendirebilirsin mamasini.
Nadiren de olsa tavuk cigeri hasla ama az ver nolur nolmaz cok ciger zararliymis fazla A vitamininden dolayi hasla bir kisimin sokak kedilerine birazini kendi kedine ver.
Haftada 2 kere ilik yogurt ver 1 tatli kasigi arada yagsiz tuzsuz peynir ver.
Yagsiz tuzsuz peynirle haslanmis yumurta sarisini karistit ( cok verme ama)
gene de haftada bir ya da yagsiz light ton baligi ver yarisini ver istersen cok da abartmamak lazim.
Ama mutlaka kuru mamasiz olmaz disleri.icin kuru mama onemli ve evde dengeli olarak proteini ve vitamini sen ayarlayamazsin.