Surekli Yas Mama İstiyor:(

dmlklc

Kedim farkinda olmadan yas mama bagimlisi oldu :/bir ara kuru mama yemiyor diye yas mama vermistim su siralar surekli dolabin basina gidip saatlerce miyavliyor hatta sabah 9 aksam 6 da iki kere bunu yapiyor yalvarircasina sesler cikariyor ilgilenmezsem yanima gelip mirildanip tekrar dolabin basina gidiyor gel ve ver su mamayi dercesine dayanamiyorum ne yapicagimi bilemedim nasil vazgecirmem lazim?

16 CEVAP

Pitircik09

Arkadaşlar benim kedim 40gunluk. 10 gün oldu bize geleli.ilk defa bi kedi besliyorum Tuvaletinin yerini henüz kendisi bulamıyor daha ben kendim götürürsem o şekilde yapıyor. Alışır mi zamanla