Ücretsiz Kedi Evi

Badems

Herhangi bir sorum yok. :)
Adore mobilya her sene ücretsiz kedi evi yapıyormuş, ben biraz önce öğrendim bunu. Sadece 10 liralık kargo ücreti ödeniyormuş, kedi evine ekstradan para ödenmiyor. Demonte olarak geliyor ve siz kurulumunu yapıyorsunuz basit bir şekilde. Belki ihtiyacı olanlar, böyle bir şey arayanlar vardır sokaktaki kediler için, haberdar değildir diye buraya eklemek istedim :) Link

22 CEVAP

dollfacepersian

Ben etraftaki insanların tutumunu hiç bilmiyorum. Alsam mı bilemedim bu yüzden.

Badems

Yaa ne güzel yapmışsınız , rica ederiim :)

fatmatina

Aslında ben isterim şu an fiyat/uğraş konusunu pek düşünmüyoruz:)Zaten kendimiz yapmak istiyorduk ama nasıl ve şekilde yaparız onu araştırıyorduk bunu görünce deneyelim dedik o yüzden nasıl yaptığınızı öğrenmek isterim.

Badems

Ne demek rica ederiiim :) 4 tane yaptım bu şekilde hiçbir sorun olmadı daha. İçine 1 anne 3 yavrusu sığmıştı yavrular 3 aylık civarıyken :)

Ahmetemind

Ben aldım yere 1-2 çivi ile sabitledim yoksa çalıyorlar hala aynı yerinde ve kediler beğeniyor

Selin_and_Sans

Adore mobilyada kalmamış şuan ben mesaj attım istiyenler birkaç hafta sonra satışa sunulcakmış

Berkant07

Kisi basi bi tanr gonderme sartlari var ben ilk siparisten alan bi tanr gordum gayet iyi bence uzerine bi naylon gecirmek iyi daha dayanakli olur