Bozita Mama Sizce Nasil ?

Sule34

Arkadaşlar bozita mama sizce nasil bir mama? Tabi orijen, acana yada n&d ile kiyaslanamaz diye düşünüyorum ama mesela royal canin yada proplana gore nasildir?

26 CEVAP

@Hadeyan Purina ve Friskies Farmina'nın markası değildir. Yanlış bilgi vermeyin lütfen.

Hadeyan

@yasement saydığın mamaların içeriğinin birbiriyle alakası yok.

@selmathehuman resmi sitesinde öyle bir içerik yok.

@gofretsia

Hangi ürünün içeriği bu ? Çünkü güncel olarak Bozita'da artık tahıl yok. Eski formül olabilir.
https://kahramanbaykus.com/turkiyede-satilan-kuru-kedi-mamalari-genel-cizelgesi/
Buradan yeni formülü kıyaslayabilirsiniz.

royal canin ile kıyaslanamaz kesinlikle bozita rc ye 10 asar

Kikesu

Mama tanelerinin boyutu hakkında bilgi verir misiniz :)

navvy

Merhaba ben kısırlaştırılmış tavuklu kedi mamasini kullaniyorum tenelerin boyutu küçük

Mama değişikliği yapmamız gerekiyor Bozita mı pro plan mı hangisi daha iyi bozitayı önerirmisiniz dostlar...

Temine

Ben tavsiye etmiyorum 2 kg bitirdik mantar oldu kedim

m_maya

hantal olan kediye alerji yaparmı

Hadeyan

@mustafacelebi24 evet orada bir yanlışlık olmuş. Purina ve Farmina'yı ayrı ayrı yazacaktım karışmışlar . İsim benzerliği işte . Doğru bilgi istiyorsanız;

https://kahramanbaykus.com/turkiyede-satilan-kuru-kedi-mamalari-genel-cizelgesi/

makhno

bozita için n&d nin gerisinde denmiş, kesinlikle katılmıyorum.biraz ondan biraz bundan, kapağına da pazarlama dehası şeklinde alakasız bir meyve resmi koy... n&d benim için sadece bir pazarlama başarısıdır ve içerik konusunda asla güvenmediğim, içerikle, kullanılan katkıların yoğunluğunun uyuşmadığı bir marka. kullandığım süreçte de etkilerinden memnun kalmamıştım.

bozita sensitive diet geyik etliyi kesintisiz 2 seneden fazla kullandım ve çok dengeli ve başarılı bir mama olduğunu düşünüyorum. hatta bence türkiye ev kedileri için orijen ve acana'dan daha dengeli kalan bir mama. hiçbir detayda bir sorun yaşatmadı. şu anda piyasada kalmadığı için mecburen mama değiştiriyorum, yoksa aynen devam ederdim.