Kedime Hangi İsim Olabilir ?

Berrarana

Kedim biraz büyüdü ama hâlen daha isim konusunda kararsız kaldım , dişi kedi için hem Türkçe , hem anlamlı , hem de seslenmesi kolay ve güzel bir isim arıyorum , yardımcı olursanız memnun olurum .

29 CEVAP

Latahzen27

Sütlaç yada pamuk:)

Zeynepulku

Vera nazim hikmetin aşık olduğu kadının ismi :)

hazzelto

Bade çok güzel bir isim, benim kedimin adı olacaktı. Ama malesef benim kedimi annem pamuğum diye sevdiği için ismi pamuk kaldı.

ecrinnurAslan

Pardon iki kere yazmışım özür dilerim

Abdulrezzak koyu ver OPWLDLSDKSOOŞ
Şaka maka bence sakız çok tatlı bir isim. Aslında çikolata markaları bile koyabilirsin oreo gibi bunlarda cok hoş duruyor ama senin kız kara değil yakışmaz sanirim

Lokum
Vanilya
Yumoş
Bal yada balkız
Dudu
Jelibon
Köpük
Latte
Minnak
Melek
Pisi
Bunlardan birinide koyabilirsiniz

mervevehubble

maya da olabilir şirin

ilaydabal

bihter :)

betul18

bence tofu çok yakışır kedinize

Buketbayraktar

Bence ismini o seçsin yani ona yakıştırdığınız bir isim olsun büyümüşte illaki sizde çağrıştırdığı bir şey vardır mesela ben oğlumun adını 5 aylıkken cemil koydum. Bizimkiler dizisi vardı orda bir cemil vardı. Camdan bakıp arada bana dönüp bir şeyler söylüyor diye. Hiç akla gelecek bir şey değil ama çokta çabuk öğrendi

ilkim2410

Türkçe değil ama ben Lisa koyardım çok şirin:)

Paticik28

Şeker
Köpük
Şirin
İnci
Melek
Işıl

Fsena

BADEM :)

Siyahiinci

Bir isim önerim yok ama yorumları okurken nedense kedinizle "Kartopu" ismini çok bağdaştırdım. Kartopu koymasanız bile karla bağdaştıracağınız bir isim olmalı. An itibariyle aklıma kardan yapılan karsambaç tatlısı geldi. Karsam olabilir mi acaba:)

Siyahiinci

Ya da sadece kar.. Neden olmasın...