Kedi Alacağım Da, Bilgi Verebilir Misiniz :)

vhope

Ben uzun zamandır kedi isteyen biriyim, hep sokak kedilerini besledim,oynadım ve sonunda bir tane edinmeye karar verdim. Manx cinsi olacak çok beğendim kendisini :) Tecrübelerinizi paylaşırsanız çok güzel olur.

20 CEVAP

Satın alma da bakarsan bak

Gofretsla

kedin uyurken,yemek yedikten sonra,suyunu içtikten sonra onu mıncıklama bir arkadaşın yapsa kızarsın sende onada aynısını davranman gerekir sonra nankör oluyor kediler:) beslenmesi hakkında merak ettiğin bir şey var mı? cevaplayabilirim istersen :)

Gofretsla

kediyi deneyin eğer sizle gelmek istemiyorsa sizinle ilgilenmiyorsa yerinde mutlu demektir başka bir klediye bakabilirsiniz7(sahiplenirken)

dollfacepersian

Mavi Rus güzel bir seçim ama alerjinizi daha da beter hâlâ getirebilir. Birçok kişi maalesef kedilerinden bu yüzden ayrılmak zorunda kalıyor.Aynı zamanda ciddi alerjisi olup kedileriyle yıllarca beraber yaşayabilen insanlarda var tabi. Sibirya ve sfenks kedisi alerji yapmıyor diye biliyorum. Sfenks hiç görmedim ama Sibirya kedisi ilanı görmüştüm

insanda alerji yapan kedilerde bulunan feld1 proteini diye biliyorum . bu protein de sibirya kedileri ve balinese türü kedilerde az bulunuyor. bu iki kedi türüne bakabilirsiniz . ( ama türkiyede az bulunuyor :( )