Yaş Mama

cookieeee

her yaş mamanın kilo aldırdığını biliyorum fakat kedim günde en fazla bir çay kaşığı yiyebiliyor kedim 5 aylık özellikle sevebileceği ve hızlı kilo aldıracak yaş mama var mıdır?

17 CEVAP

Themis_hy

Cookiee seninkide mi british off ne yapacağız bu mızmız yavruları :)) uzun süredir gimcat kullanıyorsan eğer gimcatı kes ve günde 0.5 ml ver yani 1 ml yarısı kadar. Uzun süre kullanmadığın sürece birşey olmaz korkma. İlk hafta 0.5 vererek bir bak iştahına, açılmazsa 2.hafta 1 ml ver. Gimcatı verme ama bu arada. Veterinerine danış istersen.

cookieeee

Themis_hy teşekkür ederim öneriler için