Bende İsim Önerisi İstiyoruum :)

Seymaaacaan

Kedim 5 aylık oldu hala ismine karar veremedim. Seçtiğim isimleri de hiç yakıştıramadım. Hala pisi pisi diyorum ya ;) lütfen isim önerir misiniz :)

35 CEVAP

Siyahiinci

Daha önce de sormamış mıydın aynı soruyu? :) Neyse yeni isim öneriyim; karsu

Rmyss

Miroş , pony , milka , inci , karamel , sakız
Favorim inci :)

Duruadal

Michi (miçi)
Lydia (lidiya)
Mylua (malû)

zin

Kürtçe isim: (Roni)aydınlık demek.
Benim kedimin adı da kürtçe Zin: taze, canlı:)

Siyahiinci

Evet yanıldım büyük ihtimal @seymaaacan nickiniz aşırı tanıdık nerede gördüm bilmiyorum ama :)

ecrinnurAslan

Luna da olabilir

Seymaaacaan

@siyahiinci hayır sormamıştım başka soruyla karıştırıyor olabilirsiniz:)

Zeynepalex

Maşallah çok tatlı bir kedi. Ben "Aşkım" diyorum, çünki hangi ismi koyarsak koyalım hep aşkım diye seviyoruz :))

Cakeyta

Casper çok yakışır

orhanhan44

Lila alina vera maya pamuk sera hera luna mila lina mia alya olabilir :)

Zynpkck

Doby zilli bulut sirius ışık peri nane kuzu bonibon minik tontik tombik

ahsenyildiz

luna veya dorin

pablopicasso

Lola
Bella
Angel

GizemtheMayra

almina, lina, maya, pamuk, inci, pırıl, luna vs. çok yakışır bu pamuğaa😻

Miyhavponmil

Venüs
Hera
Ponçik
Eva
Şila