Ciftlestirme Yasi

aycacetin2472

Arkadaslar. Kedilerde ciftlestirme yasi. Kac en gec. Soylermisiniz

21 CEVAP

Humoss

Evet neyse ki doğru karar vermişim vesilenizz ile kızgınlık sık geçirmesine ve de ağrı cekmesine sebep oluyormuş meğersem neyse ki hiç gec kalmadan tam vaktinde bi operasyon oldu cok sukur :) çok teşekkür ederim güzel temennileriz ve beni güzel tatlı dille bilgilendirdiginiz için :)) bende size ve kediciginize mutlu sağlıklı güzel ömürler dilerim :))

aycacetin2472

Has van kedilerini kisirlastirmak yasak diye duymustumm. Zaten bnde dusunmuyorum. Dogrumu dollfacepersian

aycacetin2472

Beyaz olduklari icin deyil. Gozlerinin renklerindenn dolayi sagir olurlar. Bn kedimden sonra. Onun evlatlarina bakmak istiyorum onun icin kisirlastirmak istemiyorum

hazalsenol

uzmanlardan duyduklarımı ve en başta kendi oğlumun anne babasına dayanarak çevremdeki örnekleri görerek ben de sizin gibi düşüncemi belirttim ve bu en doğal hakkım. Üzgünüm ama bu düşüncenizi bana kabul ettiremeyeceksiniz . Siz nasıl soruya cevap verdiyseniz ben de cevap verdim.

hazalsenol

Bunu size muhalefet olma gibi bir düşünceyle yazmadım benim oğlumun annesi ve babasının 2. doğumu( oğlum ikinci doğumda olan yedi yavrudan bri) ve şu an anne üçüncüye hamile daha anne yeni 20 aylık oldu. Bu yüzden bu kadar katı bir kural yok bunu belirtmeye çalışıyorum

hazalsenol

Yok hayır rahatsız olmam ben hiç siz de beni yanlış anlamışsınız. Kedim gayet iyi dikişleri, yarası hiç mikrop kapmadan kapandı. Çok teşekkürler