Kediniz Kaç Kilo?

Buketbayraktar

Kedinizin kilosunu özellikle 6.5 7 aylık kilosunu yazar mısınız? Biliyorum kediye göre değişiyor ama merak ettim genel olarak fikir sahibi olmak istedim :)

18 CEVAP

Cansuoz1

Ben oğlumu 20 günlükken buldum tekir ve şuan 14 aylık bebekliğinden bugüne kadar felicia yavru kedi maması, felicia yetişkin, kısırlaştırıldıktan sonra da felicia kısırlaştırılmış mama yedi ama et suyu tavuk vs cok sevdiği icin haftada bir veriyoruz bebekliğinden beri suan 7 bucuk kilo boyuda cok uzun. Veteriner kilolu gözükmüyor ama kemikleri cok sağlam ve ağır ondan dolayı o kiloda dedi.

Gamsem

8 aylık erkek 4.330

Kedim 3 aylık 800 gram