Kedi Mamasi

egzocan

Purina one kedi mamasi kullanan varmi arkadaslar yardimci olursaniz sevinirim

27 CEVAP

SelinTuksal

Ben kullanmıyorum ama sorunuzu belirtirseniz diğerleri belki yardımcı olabilir.

Elif12345

ben kullanıyorum. kitten olanını bi süre kullandım ve çok memnun kaldım. üretici firması yanlış bilmiyorsam purina oda proplan üreticisiyle aynı. koku olarak ve elimle elleyip anladığım kadarıyla proplan kittenla çok benzer belkide aynıdır. Kullanırken herhangi bi sorun yaşamadım dışkıları olsun iştahı olsun ağız kokusu olsun herşey normaldi kedilerimin. bence faydalı bi ürün. şuan proplan kullanıyorum sebebide purina one mamanın kittenında sadece 800grlık var proplan kiloluk alıyorum daha uygun oluyo yoksa ona devam ederdim farketmezdi tavsiye ederim yani :)

Gofretsla

purına one mı? hiç içeriğine baktınızmı nasıl bir mama? tabikide berbat proplan da berbattır veterinerler beyninizi yıkıyor hayla anlamadınızmı? kesinlikle çöp bir mama profosyonel bir mama alın bu berbat mamadan bir an önce kurtulmaya bakın

Gofretsla

Özellikle market maması her hayvana zararlıdır. Kesinlikle almayın isterseniz buradaki üyelere sorunuz

dollfacepersian

Bütçeniz aylık ne kadar acaba?
Ona göre yardımcı olmak isterim

cahitsel

purina one hangi markette satılıyor ben hiç denk gelmedim

Gofretsla

Cahitsel yeter sizi şikayet edeceğim konuşmanızı duzeltin. Buradaki herkes TÜRKİYE'DEKİ marketler olduğunu anladı. Sizin kafanız Amerika'da kalmış galiba. Burası Türkiye goody,Tommy GİBİ SAĞLIKSIZ MAMALARA DOLU BİR ÜLKE. MAMALARIN DENETLENMEDİĞİ BİR ÜLKE!

Gofretsla

Evet BOZİTA olabilir yada bonacibo yada profine:)

egzocan

aşılarının olduğu aya göre değişiyor bütçem ya da kum aldığım aylar ortalma bi fiyatta istiyorum açıkcası şuan ********* dan aldığımız mamayı kullanıyor

cahitsel

evet siz ne zaman düzeltirseniz bende düzelteceğim.

dollfacepersian

Bonacibo mu kullanıyorsunuz ? Yoksa miço,mito mu?
mesela 2 kilosu 59 tl olan bir mama size uygun mudur? Yoksa daha mu düşük olmalı fiyatı?

Çöp bir mama:(