Kedime Kanal

kediaskim

Arkadaşlar kardeşim kanal açmış miyanın üzerine :) benden çok ilgileniyor valla miyayla :) inceleyebilirsiniz isterseniz attığım linkten :)

https://www.youtube.com/channel/UCsBXJyY_bBfVUeqyr0ZaCxw

(yasaksa kaldırabilirsiniz biliyorum yasak mı değil mi)

21 CEVAP

Puppy730

Bekliyoruz :))

dollfacepersian

Çimene çıkarken ki videosunu izledim. Başta taşıma kabına girince kendisi tutup biraz zorlamasınin iyi olmadığını düşündüm ama sonra kedinizin tepkisini görünce rahatladım. İlk çıkışı olmasına rağmen çok güzel karşılamış yeni ortamı. Benimki de keşke böyle olsa. Kendi çıkmak istiyor ,evden apartman boşluğuna kaçıyor ama tasma takıp dışarıya çıkartigimda aklı çıkıyor resmen. Hiç anlamıyorum:(

Gofretsla

Linki bir daha atabilirmisiniz?

abdurrahmany

o tarakla kedi taranmaz yazık. insanlar için olan o tarak kedinin canını yakar ve korkar. kedi taragı alın yada ferminatör alın. mama kabı da porselen ve cam en sağlıklısı.

abdurrahmany

öncelikle belirtmek isterim ki kedi tarağı ve ferminetör tarak kedinin vücudunda ki güçsüz ve dökülmüş ve üzerinde olan kılları yumak halinde çıkarır. uçlarına bakarsanız bunu anlarsınız zaten ancak bu tarak uçları dik dik dibe değiyor ve derileri hassastır. bunu araştırın bence biraz araştırmacı olun.

kediaskim

Miya zaten oyle biraz cekingen davranir ilk basta ama sonra ortama uyum saglar apartman bosluguna kacma olayini bizde cok sık yasiyoruz :)