Golosi Nasıl Bir Mama?

Pelin8207

Herkese merhaba ben artan fiyatlardan sonra golosi indoor kedi maması almaya karar verdim önceden nd kullanıyordum sonra gene farmina nın matisse e geçtim ama matisse mamasıda artık 300 tl nin üzerine çıktı 6 ayda bir zam geliyor felicia kısır kedi mamasını inceledim ama türk malı olduğu için ve magnezyum değerleri içerik bölümünde yazmadığı için golosi indoor almaya karar verdim. Maalesef Türk malı mamalara güvenmiyorum mamanın içine ne koydukları belli değil ülkede bununla ilgili bir denetleme yok kedilerimin hepsi kısır ve uygun fiyatlı içerik olarakta idare edebilecek bir mama gibi geldi bana kullananların fikirlerini alabilir miyim?

16 CEVAP

Bgmlucky

İçerik ve fiyat olarak uygun bularak aldığım ve ithaldir iyidir diye düşündüğüm
Golosi mama kedimde aşırı iştaha sebep oldu ve sonrasında kusma, tüy dökümü gözlemledik. İçeriğinde kalitesiz malzemelerin kullanılmasından şüphelendiğim bu mamadan ben hiç memnun kalmadım. Demek ki her ithal mama da iyi olmayabiliyormuş.